איילה אלישע

איילה אלישע היא אם לארבעה ילדים,
מתגוררת בכפר כליל בגליל המערבי,
דולה ומדריכת הכנה ללידה,
מנחת קבוצות נשים וזוגות בתהליכי ריפוי.
בשנת 2000 קיבלה איילה את ה M ("ללדת "M- בשמו המלא)- בתהליך ההכנה ללידה הראשונה שלה. מאז ילדה בעצמה ארבע לידות אורגזמיות, ליוותה מאות נשים ללידה אורגזמית, הכשירה דולות ומדריכות למקצוע "חונכות לידה אורגMמית" בארץ ואירופה והנחתה קורסים וסדנאות בתחום לקהל המקצועי והרחב.

עדויות נשים שהיא מלווה-
"הגעתי לאיילה להדרכה ללידה אורגזמית בתחילת חודש תשיעי, הרגשתי מאוד בטוחה בגוף שלי וידעתי על תהליך הלידה, אבל הרגשתי שחסר לי ידע וחיבור בין הגוף, הרגש והרוח.. ואת העומקים האלה לא מצאתי בקורסים אחרים של הכנה ללידה. ואז הגיעה איילה, רגע וחצי לפני הלידה ונתנה לי בדיוק את הידע שחיפשתי. בשפה ברורה והסברים רהוטים ומלאי חיים איילה העבירה לי ידע יקר ערך שעזר לי להתחבר לתהליך המופלא והאלוהי שמתרחש בלידה, להבין מה קורה לנפש שלי, לרגש ולגוף בכל שלב ושלב בלידה. היא הדריכה אותי להתחבר להתרגשות, לעונג ולמסע המרגש הצפוי לי. איילה עזרה לי להכין את עצמי ללידה בכל הרמות ונתנה טיפים גאונים שרק אישה חכמה ובעלת נסיון והקשבה כמוה יכולה לתת. טיפים שעזרו מאוד בלידה ונסכו בי בטחון. הרגשתי שיש מישהי שמכוונת אותי במפגשים עצמם ומחוצה להם, שאני בידיים בטוחות, שמקשיבים לי, כמו אמא גדולה שמחוברת לידע עתיק מאוד. ההכנה ללידה אורגזמית הפכה את החוויה ואת הציפייה למרגשת מאוד, חיכיתי למפגש עם הלידה, חיכיתי לחגוג את החיבור עם אלוהים, את הכניעה אליו, את העוצמה שלי, את העונג ואת ההרפיה. וכך היה, אבל זה כבר סיפור בפני עצמו.. זכות גדולה עבורי שמצאתי מורה כזאת, ממליצה מכל הלב." (נ. ילדה ב 2017)
"היה לי נעים ועמוק בהכנה ללידה עם איילה. קיבלתי תמונה רחבה יותר על הלידה, על כל הצדדים שלה. היא הכילה את הפחדים וההתרגשות, והיתה לי לעזר רב, ולהשראה ללידה אורגזמית". (ד. ילדה ב 2017)