קורס הכנה ללידה דיגיטלי

ללדת אם –הכנה הוליסטית ללידה אורגזMית

קורס אינטרנטי בליווי אישי ב-227 ש"ח בלבד!

להרשמה מיידית הקישי כאן או התקשרי

ל 050-4727838

הקורס האינטרנטי כולל שבעה מפגשי וידאו שבועיים בני שעה ודיון על כל אחד מהם, קבצי אודיו לתרגולים והשראה ותרגולים פרטניים ובתוך הקבוצה. כמו כן הקורס כולל מתן מענה חמישה ימים בשבוע לשאלות ובקשות תמיכה בקבוצה ייעודית של איילה אלישע, אם לארבעה ילדים שמלמדת לידה אורגזMית מזה 17 שנה

הקורס מוצע כרגע במחיר השקה עד 30.6 במחיר השקה של 227 ש"ח מחירו המלא 887 ש"ח. 

תכני הקורס מקיפים את כל שלבי ההריון הלידה וההורות הראשונית, גוללי למטה לפירוט מלא של הסיליבוס

גם הלידה שלך יכולה להראות ככה

התכנים הנלמדים בקורס:

התהליך הנפשי והרוחני של ההריון

כאן נבין לעומק מה בעצם קורה לך בהריון מעבר להתרחשות הפיזיולוגית

ואיך ההריון יכול לשמש אותך כהכנה ללידה אורגזMית

נתבונן בתהליך הנפשי והרוחי של העובר ואיך אפשר להיות בתקשורת עם העובר וליצור את התנאים המיטיבים לחיים שלו ברחם.

נלמד איך להתחבר לאינסטינקטים דרך הגוף ואיך להקשיב לאינטואיציה האימהית.

 התרגולים שתקבלי במפגש הזה יאתחלו מחדש את המערכת שלך לכיוון של הריון קשוב ואוהב. בין התרגולים – אמבטיית אוקסיטוצין, נשימות נחש, הפנטזיה של הלידה ועוד

תהליך הלידה בגוף נפש רוח (כולל אנטומיה נפש ורוח)

נעמיק לתוך הבנה של תהליכי הלידה ונפגוש את הקשר והחיבור שלהם ללידה אורגזMית, הפעם תקבלי תרגולים שיאפשרו לנפש שלך להכיל את תהליכי הלידה ללא פחד בין התרגולים – העבודה של ביירון קייטי, הנוף של הלידה, מזבח ועוד

תכלית התחושות בלידה ובעצב תלדי בנים-

נבין את ההתניה של הכאב, את המקור ונפגוש כלים לחישה אורגזMית

נעמיק לתוך פעולות תומכות לידה בגוף (כולל תנוחות, נשימות, עיסוי, מים וכו)

 הפעם התרגולים הם יוגה אורגזMית, תרפיית מראה, וחליטת העונג.

פעולות לקבלת הלידה

נתבונן נחווה ונלמד פעולות ותנוחות של הנפש והרוח לקבלת הלידה. נקבל כלים אפקטיביים להרגעה והתמסרות לתהליך. התרגולים יקחו אותך לרשימת פק"ל לידה בשבילך, ויכוונו אותך לעבודת חלימה והכנת מערך התמיכה שלך

טקסים בשנת ההולדה

במפגש הזה נגלה איזה פעולות יכולות לעזור לך לעשות את המעבר מההריון ללידה, איך לקבל תמיכה לפעולות אלו, לפני ובתחילת הלידה.

נקבל תמונה מיטיבה לתומכי הלידה- נלמד איך ליצור מרחב בו את יכולה ללדת ללא הפרעה, איך לתדרך את התומכים שלך, איך ליצור תקשורת נכונה בחדר הלידה שתאפשר לך ללדת בעונג ונינוחות כמו שאת רוצה

 התרגולים כוללים רשימת פק"ל לידה לתומכ/ת, ותקשורת זוגית

מה תינוקות רוצים

רגע לפני נלמד את כל מה שצריך לדעת לתקופת האמהות הראשונית. כולל טיפול בך ובתינוק, הנקה, מערך תמיכה, ושאר ירקות. ניצור יחד את המבנה הנכון עבורך לאמהות הראשונית

פתאום אמא

זה מפגש מיוחד לנשים שאחרי הלידה, בו נבין איך מעבדים את הלידה, ואיך ממנפים אותה ככלי עוצמתי לאמהות. נגע גם ב זוגיות ומיניות אחרי הלידה, בטיפול בדכדוך ודכאון אחרי לידה. המפגש הזה יכניס אותך לתוך קבוצת נשים שילדו באותה תקופה שלך ויאפשר לך להיות חלק מקהילה שמקבלת תמיכה יומיומית מאיילה ומהצוות שלה.

נשים מספרות על איילה והכנה ללידה אורגזMית:

"אני באמצע הסירטון הארוך- עוצרת רגע להפסקה ומנוחה אך חייבת לומר לך שבאת לי בדיוק בדיוק בזמן. בצורה הכי קולעת למטרה שיכולתי לבקש.

גם מבחינבה כלכלית- בדיוק גיליתי שמבחינת הקופת חולים שלי אין לי שום זכאות לא לסיסוד דולה ולא לסיבסוד קורס הכנה ללידה(תכננתי ללכת לזה של 'פשוט ללדת' והוא יקר מאד, אז שיחררתי לבנתיים)

ובעיקר מבחינת התוכן והמסרים שאת מעבירה שם. אני רוב חיי חייתי בתחושה שהגוף שלי יודע ומבין הכי טוב מה הוא צריך ולמה הוא זקוק. הרבה מהדברים שתיארת ידועים לי עמוק בלב אך משהו בי לא תמיד מסכים להקשיב לעמי מתוך מליון סיבות הגיוניות של המוח שמשתלט.

ידוע לי שיש לי ידע מגלגולים קודמים על הטבע של הגוף, שכן אין סיבה אחרת להסביר את העובדה שמעולם לא נטלתי גלולות בחיי כי הנשמה שלי הרגישה שזה הדבר הכי לא הגיוני לעשות-לקחת משהו מלאכותי כדי להסדיר את הפעולה הטבעית ביותר שיש בחיי אישה- ולכן הגוף שלי למד להיות מאד בריא ומאוזן הורמונלית, ביחס לנשים סביבי שחוו מצבי רוח משתנים לאורך החיים, הן בהריון והן במחזור.

אני מאד מאד מחוברת לטבעיות של החיים ושל הגוף. הקושי שלי הוא ללמוד להאמין לעצמי ולתחושות הבטן. אני לא רוצה לחפור הרבה בהודעות אך רק רציתי לציין שאני כלכך נהנת לשמוע אותך. להאזין למילים שלך ולידע שלך. יש לך יכולת פנומנלית להסביר באופן המיטבי את כל שלבי ההריון- בדיוק אלו שאני מתחברת אליהם- בגדוך האתרי ובגוך הנפשי- ולא רק בגוף הפיזי. שסופסוף התחברו לי וסייעו לי להסביר לעצמי דרך המיינד את כל התהליכים שאני חווה ושהרבה אנשים סביב לא מבינים ואין לי את האפשרות להסביר להם

אחד הקשיים בהריון שלי היה להסכים להתרחב- ולא רק במובן הפיזי של עלייה במשקל שקשה לי בפנ עצמה- אלא התרחבות של הנשמה לקראת המעבר להיות אם- התרחבות מלשון המילה התבגרות- להיות אישה. זה ממש להיהפך להיות אישה וההתרחבות הזו היא הסכמה להיות אישה על כל המשתמע מכך.

גדולות המילים מלהסביר אז כרגע פשוט רוצה להודות לך על שפתחת את האפשרות להעביר את הידע הזה, ואני זכיתי לקבלו (באופן מוזל(מוזל מאד!) בדיוק בתקופה בה אין לי הרבה יכולת כלכלית. אז אאחל לך שהשפע הזה יגיע אלייך פי שלוש ולא יחסר לך כלום, מתוך האפשרות שפתחת לי ולנשים אחרות וזו מתנה גדולה.

אהו על הצינור שאת למידעים האלה."

"הגעתי לאיילה להדרכה ללידה אורגזמית בתחילת חודש תשיעי, הרגשתי מאוד בטוחה בגוף שלי וידעתי על תהליך הלידה, אבל הרגשתי שחסר לי ידע וחיבור בין הגוף, הרגש והרוח.. ואת העומקים האלה לא מצאתי בקורסים אחרים של הכנה ללידה.

ואז הגיעה איילה, רגע וחצי לפני הלידה ונתנה לי בדיוק את הידע שחיפשתי. בשפה ברורה והסברים רהוטים ומלאי חיים איילה העבירה לי ידע יקר ערך שעזר לי להתחבר לתהליך המופלא והאלוהי שמתרחש בלידה, להבין מה קורה לנפש שלי, לרגש ולגוף בכל שלב ושלב בלידה. היא הדריכה אותי להתחבר להתרגשות, לעונג ולמסע המרגש הצפוי לי.

איילה עזרה לי להכין את עצמי ללידה בכל הרמות ונתנה טיפים גאונים שרק אישה חכמה ובעלת נסיון והקשבה כמוה יכולה לתת. טיפים שעזרו מאוד בלידה ונסכו בי בטחון. הרגשתי שיש מישהי שמכוונת אותי במפגשים עצמם ומחוצה להם, שאני בידיים בטוחות, שמקשיבים לי, כמו אמא גדולה שמחוברת לידע עתיק מאוד.

ההכנה ללידה אורגזמית הפכה את החוויה ואת הציפייה למרגשת מאוד, חיכיתי למפגש עם הלידה, חיכיתי לחגוג את החיבור עם אלוהים, את הכניעה אליו, את העוצמה שלי, את העונג ואת ההרפיה. וכך היה, אבל זה כבר סיפור בפני עצמו.. זכות גדולה עבורי שמצאתי מורה כזאת, ממליצה מכל הלב." (נ. ילדה ב 2017)

"היה לי נעים ועמוק בהכנה ללידה עם איילה. קיבלתי תמונה רחבה יותר על הלידה, על כל הצדדים שלה. היא הכילה את הפחדים וההתרגשות, והיתה לי לעזר רב, ולהשראה ללידה אורגזמית". (ד. ילדה ב 2017)